REGISTRATION

 

 

Yarım Gün Tur Detayları

Balon Turu Videosu

Her kayıtlı katılımcı, bir veya iki farklı çalışmasını sözlü ve/veya poster sunum olarak sunabilecektir. İkinci bildiri için ek ücret talep edilmemektedir. Poster ve sözlü sunum dilleri, Türkçe veya İngilizce’dir. Simültane çeviri yapılmayacaktır. 

Konferans ücreti, oturumlar arası ikramlarını, yaka kartını, katılım belgesini, konferans çantası ile diğer konferans materyallerini, gala yemeğini, sunulan bildirilerin elektronik kitap olarak CD ortamında verilmesini kapsamaktadır. Katılımcılar, bir veya iki bildirilerini sunabilirler.

Katılımsız bildiri gönderimi, konferansımıza katılmadan bildiri yayınlatma durumu için geçerlidir. Bu tür katılım, yaka kartını, katılım belgesini, konferans çantası ile diğer konferans materyallerini, sunulan bildirilerin elektronik kitap olarak CD ortamında verilmesini ve sunulan bildirilerin (seçilmesi halinde) dergilerde yayınlanmasını kapsamaktadır. Konferansın tüm materyalleri alıcı ödemeli olarak, kargo ile gönderilecektir. Bu kayıt türünde, bir veya iki bildirinin gönderimi yapılabilir.

Konferans katılım ücreti, konaklama, vize, sigorta, konferans merkezimize ulaşım ve tur ücretlerini kapsamamaktadır.

 

 

ÖDEME BİLGİSİ
BANKA ADI: İŞ BANKASI
TL IBAN Numarası : TR02 0006 4000 0011 1200 6015 65
Hesap Adı: Galaksi Turizm ve Organizasyon A.Ş

Katılımcıların açıklama kısmını konferans adı, özet no, yazar adı/soyadını yazmasını rica ederiz.
Örnek : “ICOSS katılım ücreti 1 Hakan Yılmaz”