Kayıt

Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı – ICOSS Kapadokya’ya sunduğunuz özetlerin kabulünden sonra, lütfen Konferans Kaydınızı yapmayı unutmayınız. Konferansımıza kayıt için TIKLAYINIZ.

Her kayıtlı katılımcı, bir veya iki farklı çalışmasını sözlü ve/veya poster sunum olarak sunabilecektir. İkinci bildiri için ek ücret talep edilmemektedir. Poster ve sözlü sunum dilleri, Türkçe veya İngilizce’dir. Simültane çeviri yapılmayacaktır. 

Konferans ücreti şunları kapsamaktadır:

  • Bir veya iki bildirinin sunumu,
  • Oturumlar arası ikramlar,
  • Yaka kartı,
  • Katılım belgesi,
  • Konferans çantası, konferans programı, kalem, not defteri ve diğer konferans materyalleri,
  • Gala yemeği,
  • Sunulan bildirilerin elektronik kitap olarak CD ortamında verilmesi veya çevrimiçi sunulması,
  • Sunulan bildirilerin (en iyi 150 bildiri arasında seçilmesi halinde) uluslararası hakemli dergilerde* yayınlanmasını kapsamaktadır.

Katılımsız bildiri gönderimi, konferansımıza katılmadan bildiri yayınlatma durumu için geçerlidir. Bu tür katılım, yaka kartını, katılım belgesini, konferans çantası ile diğer konferans materyallerini, sunulan bildirilerin elektronik kitap olarak CD ortamında verilmesini ve sunulan bildirilerin (seçilmesi halinde) dergilerde* yayınlanmasını kapsamaktadır. Konferansın tüm materyalleri alıcı ödemeli olarak, kargo ile gönderilecektir. Bu kayıt türünde, bir veya iki bildirinin gönderimi yapılabilir. 

Konferans materyalleri ve konferans katılım belgesi sadece kayıtlı katılımcı adına hazırlanarak verilecektir. Bir bildiride ismi geçen diğer yazarların da konferansın bu ve diğer hizmetlerinden yararlanabilmeleri için kendi adlarına kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

Konferans katılım ücreti sadece kayıtlı katılımcı için olup; konaklama, vize, sigorta, konferans merkezimize ulaşım ve tur ücretlerini kapsamamaktadır

* Uluslararası hakemli dergilerde bildirilerin yayınlatılması ek  olarak ücretlidir (50 €). 

İptal Politikası

15 Mart 2018 tarihine kadar katılımcıların iptal talepleri kabul edilecektir. Ancak konferans materyalleri katılımcı sayısına göre hazırlanacağı için % 40 kesinti yapılarak geri ödemesi gerçekleştirilecektir. 15 Mart 2018 tarihinden sonra yapılacak iptal talepleri ise kabul edilmeyecektir. 

Vize bilgilerini görmek için lütfen tıklayınız.