Kayıt

CLICK HERE in order to make an online registration for ICOSS Social Conference.

Konferans Ücreti

Katılım Türü Konferans Katılım Ücreti
Türkiye’den Katılım 500 TL
Diğer Ülkelerden Katılım 150 Avro
Katılımsız Bildiri Gönderimi 300 TL

Her kayıtlı katılımcı, bir veya iki farklı çalışmasını sözlü ve/veya poster sunum olarak sunabilecektir. İkinci bildiri için ek ücret talep edilmemektedir. Poster ve sözlü sunum dilleri, Türkçe veya İngilizce’dir. Simültane çeviri yapılmayacaktır. 

Konferans ücreti, oturumlar arası ikramlarını, yaka kartını, katılım belgesini, konferans çantası ile diğer konferans materyallerini, gala yemeğini, sunulan bildirilerin elektronik kitap olarak CD ortamında verilmesini ve sunulan bildirilerin (en iyi 150 bildiri arasında seçilmesi halinde) dergilerde ücretsiz olarak yayınlanmasını kapsamaktadır. Katılımcılar, bir veya iki bildirilerini sunabilirler. 

Katılımsız bildiri gönderimi, konferansımıza katılmadan bildiri yayınlatma durumu için geçerlidir. Bu tür katılım, yaka kartını, katılım belgesini, konferans çantası ile diğer konferans materyallerini, sunulan bildirilerin elektronik kitap olarak CD ortamında verilmesini ve sunulan bildirilerin (seçilmesi halinde) dergilerde ücretsiz olarak yayınlanmasını kapsamaktadır. Konferansın tüm materyalleri alıcı ödemeli olarak, kargo ile gönderilecektir. Bu kayıt türünde, bir veya iki bildirinin gönderimi yapılabilir. 

Konferans materyalleri ve konferans katılım belgesi sadece kayıtlı katılımcı adına hazırlanarak verilecektir. Bir bildiride ismi geçen diğer yazarların da konferansın bu ve diğer hizmetlerinden yararlanabilmeleri için kendi adlarına kayıt yaptırmaları gerekmektedir. 

Konferans katılım ücreti sadece kayıtlı katılımcı için olup; konaklama, vize, sigorta, konferans merkezimize ulaşım ve tur ücretlerini kapsamamaktadır

İptal Politikası

15 Mart 2018 tarihine kadar katılımcıların iptal talepleri kabul edilecektir. Ancak konferans materyalleri katılımcı sayısına göre hazırlanacağı için % 40 kesinti yapılarak geri ödemesi gerçekleştirilecektir. 15 Mart 2018 tarihinden sonra yapılacak iptal talepleri ise kabul edilmeyecektir. 

Vize bilgilerini görmek için lütfen tıklayınız.